Obchodní Podmínky

Informujeme návštěvníky o těchto skutečnostech, nejsme e-shop, neprodáváme a nezasíláme žádné z uvedených produktů na tomto webovém rozcestníku.

Výrobky zde vyobrazené jsou dostupné po kliknutí na tlačítko “ Koupit Zde “ přímo na e-shopu na který odkazuje náš rozcestník, při nákupu se řídíte vždy jejich pravidly pro nákup, platbu, reklamaci. Snažíme zde prezentovat ty největší a nejznámější české army shopy, obchody s outdoor vybavením aj.

Zájemci o reklamní prostor formou banneru, odkazu, nebo XML feedu prosím kontaktujte našeho administrátora níže.

Za tuto službu si účtujeme dle ceníku v sekci reklama u nás poplatek (klik).

Provozovatel a realizace:
IT Agentura Hardweb.cz

E-mail: [email protected], Tel: +420 773 102 568

OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Kupní smlouva se zde nerealizuje,uzavření kupní smlouvy také nikoliv a to v žádném rozsahu, tento portál odkazuje na české e-shopy, není prodávajícím.
Veškeré zboží nabízené na www.vidimte.eu pouze odkazem na české e-shopy plnící českou právní normu včetně všech řádných náležitostí stanovených zákonem.

UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY A DODÁVKA ZBOŽÍ

Kupující a jeho vztah podléhá a řídí se vždy obchodními podmínkami stanovenými přímo prodejcem na kterého odkazujeme, taktéž reklamace, lhůty  a platby. Vždy se informujte přímo na stránkách internetového obchodu ze kterého hodláte nakoupit dané zboží.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující má právo odstoupit ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni kdy jemu nebo jím určené osobě bylo zboží doručeno, a to bez uvedení důvodu. Toto ustanovení se nevztahuje na kupujícího, který uzavírá kupní smlouvu v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.Toto platí na všech prodejnách na které odkazujeme.Vždy se informujte přímo na stránkách internetového obchodu ze kterého hodláte nakoupit dané zboží.

NÁKUPY REKLAMNÍ PLOCHY

Na www.vidimte.eu je možné zakoupit reklamní plochu, popřípadě jinak zviditelnit za úplatu stanovenou na stránce “ Reklama u Nás „ váš e-shop, magazín s obdobnou tématikou vztahující se k věci a charakteru našeho rozcestníku, pro více informací kontaktujte administrátora on-line pomocí formuláře zde ( klik ).

Vyhrazujeme si právo měnit zavádějící ceny po spuštění projektu od 1.7. 2020 do 31.12. 2021, nákup reklamní plochy je prodej služby s cenami uvedenými na stránce v menu označené REKLAMA U NÁS. Reklamu po uhrazení realizujeme do 72hodin.

Dne 1.7.2020