Od Off

Příprava na sezónu, aneb co dělat v únoru ? | Armyrepelent.cz

Přátelé, opět po delší době nový článek s videem. Obsahem i upozornění na nekvalitní vybavení a také každoroční příprava v únoru/febuáru na nadcházející sezónu.

Pro originální výstroj je někdy vhodné navštívit i aukční portál, uvedu zde prodejce u kterých bych dal ruku do “ohně” za originál materiálu a tím i kvalitu. Za těch pár let mám jen 7 profíků:

Pepe ( US ARMY expert)

Armatex ( origo, csla,acr )

H-H85 ( UK, BW originály)

LOBENSTEIN ( UK, BW originály)

milahemi1 ( expert na UK originály)

PN-Armyshop ( AČR, ČSLA občas jiné armády)

zattaravp (UK, BW, ACR, originály)

Proč, preferuji i mí kolegové originály.. výdrž, v podmínkách. Někdy je to dražší, těžší vybavení, ale mít jistotu že se nějaká plachta od Cattary při větším větříku nepotrhá, už nepotřebuji testovat, tato firma (cattara) u mě a u kamarádů jako miltec skončila.Proto jsem pořídil orignální britskou bashu v DPM, na kterou je spolehnutí. Viz fota. Požaduji materiál, který vydrží roky, v extrémním počasí ne levný šmejd. Chápu, že pro začínající trempy, airsofťáky to může být problém, ale například zde nabízíme možnost přivýdělku a to v sekci Partneři /affiliate.

Další Čtení :  Ochrana psů i turistů před parazity nejen v přírodě ?

Je to subjektivní názor, a v jistých případech lze použít i plachtu z Obi atd.Tento rok jsme pro vás připravili celkem dost novinek počínaje nově dopravou do Balíkovny za 89 Kč v ceně je i balné, a expedice až do 14 Kg tak nové mega balení armádního repelentu ” Magnum”, které má 1000ml a vystačí na 47-53m2 plochy materiálu s koncentrací 0,97% podle intenzity nástřiku.

Určitě jste přes zimu, nebo od “ježíška” dostali nějaký materiál, který budete používat v přírodě.Ošetření oděvů provádíme v místě kde je pokojová teplota kolem 20°C a máte možnost větrat.

Další Čtení :  Pěkná dívka : Nechodila, nespala, zapomínala. a už si nikdy nezatančí - mnozí podceňují...

Nástřiky provádíme ideálně z obou stran jak z rubu tak líce. U moskytiér například u spacího pytle stačí z vnější strany.Použít můžete v závislosti na financích i varianty s 0.97% nebo ideálně variantu extreme, která má 2,1%.

U varianty extreme máte zaručeno minimálně 10 i více oprání a ochranu více než 90 dní, podotýkám že variantou extreme jsme ošetřili maskáče vz.95 a i po roce byla ochrana funkční, záleží to na několika faktorech:

a) jak často jsou prané

b) jak často je používáte

Toto ovlivňuje ochranu před parazity, hmyzem nejvíce. Jak si můžete všimnout na hlavním obrázku je originální OCP maskovací oděv-kalhoty americké armády se štítkem phermetrin 0,52%. Rozhodně nejsou jediná armáda, která rovnou od výroby ošetřuje uniformy a to například UK armáda (britská) u některých typů oděvů (speciálové) používá standardně tento armádní repelentní přípravek který dodáváme do spojeného království.

Další Čtení :  Famózní žena z jižních čech založila byznys na mateřské | Látky Evulka

Krásná ukázka připravenosti : https://www.youtube.com/watch?v=o6mAR_dvzvs&t=15s

Právě nyní je ideální doba pro přípravu materiálů, batohů, moskytiér, maskovacích oděvů, goretexu, spacáků, vest, povlaků na přilby, nosiče pancéřových plátů, sítí, hejkalů, a veškerého příslušenství. V civilním sektoru jsou to pak stany, celty, letní chatky, zahradní domky, které můžete impregnovat a eliminovat nejen mouchy, parazitický organismus, červotoče, roztoče a další nežádoucí hosty.

Určitě také doporučujeme očkování proti borelióze :https://cc.cz/o-krok-bliz-k-ockovani-proti-borelioze-nova-vakcina-funguje-a-vstupuje-do-dulezite-testovaci-faze/

Využijte všechny dostupné prostředky pro ochranu sebe, rodiny, vnuků a vnoučat, nebo i vašeho pejska.

Krátké video naleznete níže.